Новинки
Красный дракон
Вес: 300
Лосось
Угорь
Сыр
Огурец
250.00 грн.
Юки
Вес: 205
169.00 грн.
Три дракона
Вес: 900
Красный дракон
Золотой дракон
Зеленый дракон
24 шт
759.00 грн.

Доставка суші у Дніпрі працює з 10 до 22 годин

Наші магазини працюють, дотримуючись усіх правил гігієни та захисту.
Ми також продовжуємо доставляти нашу продукцію в Дніпрі або будь-яке інше Ваше замовлення з нашого сайту.
Доставка суші , Доставка роллов, сетів та іншої продукції працює швидко та ефективно. Наші співробітники оснащені всіма засобами безпеки та керівництво магазинів робить все можливе, щоб наші улюблені клієнти змогли порадувати себе улюбленими продуктами японської кухні.
безпечна доставка суші ДніпроМи так само ретельно ставимося до постачальників риби та ікри, а також овочів. Усі інгредієнти суші та ролів проходять відповідну перевірку, а де потрібно і обробку. Наші клієнти завжди отримують свіжі суші, роли або сети, незалежно від якого з наших магазинів було зроблено замовлення. Ми намагаємось швидко та якісно зібрати Ваше замовлення:
- отримуємо замовлення,
- менеджер дзвонить для уточнення всіх деталей,
- Ваше замовлення прийнято та передано сушисту для приготування страв,
- приготовлені суші, роли або сети, соус, салат, сік та інше формуємо та упаковуємо якісно все замовлення.
Після чого передаємо нашому кур'єру. Термін доставки звичайно залежить від місця Вашого перебування та завантаженості. доріг у місті. Для отримання Вашого замовлення під час, потрібний Вам, ми рекомендуємо зробити Вам замовлення заздалегідь та погодити той час, на який потрібно Вам доставити замовлення, з нашим менеджером. Мінімальний час приготування, збору, пакування та доставки замовлення ви завжди можете уточнити за телефонами у наших менеджерів.
Скористайтеся цими телефонами, щоб замовити суші у Дніпрі:
Бульвар Слави 5н
063 393 02 07
Набережна Заводська 99а
063 393 02 06
Кам'янська 40
063 659 34 31
або щоб уточнити час доставки Вашого замовлення.
Цієї весни ми так само приймаємо замовлення з 10:00 ранку до 22:00.
Ще ми надаємо кілька варіантів оплати, готівкою кур'єру, або відразу оплата карткою LiqPay.
Ми завжди відкриті до діалогу з приводу вдосконалення нашого сервісу, і раді не тільки Вашим відгукам, але конструктивним пропозиціям та зауваженням.
У березні 2020 року всі ми зіткнулися з новими умовами життя та ще більшою відповідальністю кожного з нас за своє здоров'я та оточуючих. Тому працювати, дотримуючись найвищого ступеня комфорту та безпеки наших клієнтів та співробітників – для нас є основне завдання. Ми розуміємо всю відповідальність і робимо все необхідне та залежне від нас для Вашої безпеки.
У вашому розпорядженні наше меню японської кухні, де Ви можете вибрати страви, що Вам сподобалися, і наша служба доставки.
Всім бажаємо здоров'я та доброго настрою!