Новинки
Три дракона
Вес: 900
Красный дракон
Золотой дракон
Зеленый дракон
24 шт
759.00 грн.
Сяке сет
Вес: 850
Филадельфия
Калифорния масаго сяке
Сяке маки
Нигири сяке - 6 шт
30 шт
779.00 грн.
Микадо
Вес: 1000
819.00 грн.

Найдорожчі суші світу

Ми вже раніше розповідали тобі про суші, які представляють високоестетичну кухню та смакову насолоду.
Саме такі суші зазвичай коштують дорожче та представляють продукцію ексклюзивного сегменту. Такі суші у Дніпрі виготовити можна виключно на замовлення.
Якщо цікаво дізнатися де і які найдорожчі суші у світі та чому, переходьте на цю сторінку: Суші, які стоять несподівано багато

Де та які суші коштують дорого?

На четвертому місці так само США, у штаті Вашингтон, округ Колумбія, в ресторані суші та японських традицій, Суші Таро/Sushi Taro, який відзначений зіркою Мішлен, і згідно Business Insider, популярний серед співробітників посольства Японії. Як і багато інших, Sushi Taro пропонує омакасе, але виключно на стійці омакасе, в якій всього шість місць. Ціна омакасе в Sushi Taro починається від 140 доларів, але, за даними ресторану, зазвичай складає в середньому 160 доларів за порцію для однієї людини. суши найсмачніші та найдешевші

Суші Гіндза Онодера / Sushi Ginza Onodera, так само ресторан японської кухні в США, Нью-Йорк – це глобальна мережа суші, але це не означає, що якщо мережа у Нью-Йорку, то ціна буде невисокою. За даними Eater New York, ресторан пропонує три пропозиції омакасе: одна - від 200 доларів за порцію для однієї людини, друга – від 300 доларів за порцію для однієї людини, а інше – більш «преміальна» пропозиція, яка починається з 400 доларів за порцію для однієї людини. У той час як Sushi Ginza Onodera - це ресторан з "включеним обслуговуванням", що означає, що всі чайові включені в ціну і немає потреби залишати додаткові чайові. Можливо саме це робить вартість суші ще вищою, але про це ми зможемо міркувати, побувавши в ресторані та спробувавши, оцінивши і подачу та смак та співвідношення порції, інгредієнтів та вартості.

А чи є у цих ресторанів японської кухні доставка суші в потрібне тобі місце, про це сайти ресторанів не пишуть. Тому і в цьому питанні, краще уточнити вартість їх з доставкою по Бостону, наприклад або Нью-Йорку. Згідно з Food & Wine, O Ya, розташований в одному з районів Бостона - одні з найрозумніших суші в місті. Шеф-кухар Тім Кушман, який отримав премію Джеймса Берда, стоїть біля керма кухні, готуючи всілякі сучасні суші-страви. Як і скрізь, O Ya пропонує омакасе. Його преміальна пропозиція омакасе коштує 285 доларів за порцію для однієї людини та поєднує суші з більш складними стравами.

NAOE, Майамі. Шеф-кухар Кевін Корі відповідає за щоденне меню омакасе, вартість якого починається від 200 доларів на особу, не включаючи 20-відсотковий податок та плату за обслуговування. Найбільша місткість NAOE - вісім гостей, що означає, що ваше перебування буде максимально індивідуальним. сушистів та нові рішення у приготуванні.

Ми ростемо та розвиваємося разом зі світовими тенденціями та готові приймати ексклюзивні замовлення на суші та роли з дорогого сегменту.
Завжди за кращу та оригінальну подачу страв, а також за смачне та корисне меню.