Новинки

Перебої у роботі магазинів Суші GREEN

Любі друзі!

Слідкуйте за змінами у графіку роботи наших магазинів суші у Дніпрі

Ми хотіли б прояснити ситуацію, чому останнім часом наші магазини іноді не працюють "з технічних причин".

Справа в тому, що ми зіткнулися з моторошним браком персоналу, а затикати дірки в графіці різного роду "фрілансерами" і гастролерами ми не хочемо, тому що це впливає на якість. Ми у пошуку близьких за духом нам хлопців або дівчат, відповідальних та порядних, але знайти їх виявилося не так просто, тому нам доводиться на кілька днів на тиждень закривати магазини. Ми впевнені, що потрібні нам сушисти зараз десь ходять у пошуках нас і скоро ми зустрінемося, тому віримо, що у найближчому майбутньому ці питання вирішуватимуться, а поки що замовляйте доставку в нашому магазині, ми намагатимемося по можливості максимально швидко Вам привозити замовлені суші або ролли!замовити доставку суші у Дніпрі

Також ми хочемо Вам сказати, що під час труднощів та складнощів, які вибивають із звичних ритмів кожного з нас – ми не поїхали. Ми - це вся наша команда, ті, хто вже давно працює в будь-яких умовах кризи та військового стану, прийняли рішення залишитися в місті і продовжувати вас радувати смачними суші та ролами, які приготовані найкращими майстрами сушистами нашого міста та з любов'ю до кожного.

Нам важко припустити, що буде далі, але ми точно знаємо, що будемо, поки це можливо, готувати для вас суші в Дніпрі, роли та сети. Ми приймаємо замовлення через наш сайт, а також у нас є доставка суші у Дніпрі, а точніше доставка будь-якої позиції з нашого меню в різні райони міста. Звертаємо вашу увагу, що вартість доставки залежить від суми замовлення та від вашого місця розташування, а саме адреси доставки. Докладніше про доставку ви можете прочитати у розділі за такою ж назвою.

Для внутрішнього душевного спокою у вашому житті повинні переважати звичні вам речі, традиції сім'ї краще продовжувати плекати і намагатися жити – це важливо!

Оскільки ми завжди цінуємо якісний продукт у будь-якому його прояві від приготовлених у японських традиціях гунканів до урамаки та овочевих ролів, наше основне завдання на сьогодні вас по-справжньому порадувати смачними стравами японської кухні. Ми знаємо особливості нашого міста та розуміємо, що кожен наш відвідувач хоче знайти у замовленні саме те, що до смаку! І ми самі дуже любимо смачні суші та роли і добре розуміємо, що означає смачно і по-японським традиціям. Тому ми підбираємо кращі інгредієнти та свіжі морепродукти, а також слідуємо традиціям японських суші-майстрів.

Кожного нового дня ми можемо змінити лише його зміст, якість проживання дня, тому радимо жити. Жити, приймаючи все як є, але все-таки жити, заради дітей, заради щасливого майбутнього. Ми добре знаємо, що фокусуючи увагу на своїй сім'ї та своїх рідних, на домашніх справах та щоденних звичних та приємних клопотах ми не просто вистоємо, а й допоможемо собі та своїй родині. Так ми збережемо своє здоров'я та рідних, як фізичне, так і психологічне. Та будемо святкувати перемогу разом!

Миру нам усім!
З повагою та турботою команда СушіGreen