Новинки
Красный дракон
Вес: 300
Лосось
Угорь
Сыр
Огурец
250.00 грн.
Бонито
Вес: 195
Лосось-гриль
Сыр
Стружка тунца
145.00 грн.

Смачні та великі суші у Дніпрі

Багато хто з нас мріялв хоч раз у житті побувати в країні сонця, що сходить.
Побачити квітучу сакуру, помилуватися в чистих водах відображенням гори Фудзі, і звичайно скуштувати найтрадиційнішу японську їжу - суші.
Але, поки відпустка тільки в планах, не варто впадати у відчай – суши у Дніпрі теж можна насолодитися, навіть не виходячи з дому чи офісу. Суші Грін легко допоможуть вам у цьому.
Будь-яка національна кухня, перш ніж прижитися в тій чи іншій країні, проходить через процес адаптації. Але основними інгредієнтами залишаються риба, морепродукти та рис. Це смачно і корисно, і тому, доставка суші у Дніпрі та й у всьому світі настільки популярні.
Японська кухня — це філософія.суші з доставкою у Дніпрі
Уміння звертати увагу на найтонші смакові відтінки. Ключову роль грає правильно підготовлений рис. Дотриматися ідеального балансу між сіллю, цукром, червоним і білим оцтом-справжнє мистецтво. Кухарі Суші Грін їм володіють на високому рівні.
Нарівні з традиціями, не варто забувати про те, що ми живемо в сучасному світі, і наші маленькі друзі суші, пройшовши через сотні країн, набували нових смаків. Такі популярні роли у Дніпрі, як Каліфорнія та Філадельфія, звичайно ж прийшли до нас з Америки.
Рис обтягнутий чорним норі, не пробуджував апетит у американців. І тоді, японський кухар Ічіро Машита, вирішив, що потрібно сховати норі всередину ролі. І приготував рол навкруги, загорнувши його рисом назовні. І що б зовсім догодити вибагливим жителям Лос-Анджеліса замінив сиру рибу на звичні для багатьох м'ясо краба і відварену креветку.
З тих пір рол каліфорнія в його чи то традиційному вигляді, чи зміненому, під смак жителів тієї чи іншої країни, є одним і найпопулярніших по всьому світу. Замовте найпопулярніший рол каліфорнію та суші в Дніпрі в Суші Грін і переконайтеся, наскільки він смачний.
Завдяки інноваціям та чудовому поєднанню суші із західною та європейською кухнею завжди є можливість спробувати нові різновиди суші та ролів. Назв і підвидів є сотні різних суші / ролів, які чекають на вас, щоб їх спробувати - і вибрати бажані, орієнтуючись на Ваш смак. Ви можете спробувати прості суші, які наближені до традиційних, є сучасні варіанти, наприклад, наги суші, і навіть нестандартні, наприклад, суші-буріто.
Що стосується майбутнього - навіть якщо ви ніколи не куштували суші або думаєте, що воно вам не сподобається - сумнівно, що ви не знайдете для себе саме те, що дуже сподобається! Майбутнє японських страв у Європі тільки починається, і ми з нетерпінням чекаємо на нові експерименти для суші-ролів.